Služby

Vyberte si ubytovanie z našej ponuky

Menu

Zaujímavé odkazy

Hotely v Bardejovských Kúpeľoch

Penzión František, Diana***

Penzión František, Diana***

Penzión František je novým ubytovacím zariadením, vznikol rekonštrukciou a rozšírením už existujúcej stavby. Penzión je situovaný 200m od centra Kúpeľov a návštevníkom ponúka príjemnú a tichú atmosféru, ktorú umocňuje vôňa blízkeho lesa. V penzióne sa nenachádza jedáleň. Budova je poschodová, nie je vybavená výťahom. Penzión Diana *** sa nachádza za liečebným domom Alžbeta. Svojou kapacitou patrí k malým ubytovacím zariadeniam.  Ubytovaní klienti dochádzajú na stravu do hotela Ozón.
Penzión Blanka, Helios, Eta, Srnka, Mignon*

Penzión Blanka, Helios, Eta, Srnka, Mignon*

Ubytovacie zariadenie leží priamo v obci.
Jeho hlavnými výhodami sú architektonicky zaujímavé okolie, tiché okolie.
Je zvlášť vhodné pre relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, rodinné dovolenky.
Hotel Astória***

Hotel Astória***

Hotel Astória je historickou dominantou Bardejovských Kúpeľoch a nachádza sa v centre Kúpeľov priamo oproti kúpeľnej kolonáde. Hotel bol postavený v roku 1898 a pri výzdobe fasády a výtvarnej výzdobe interiéru bola použitá neorenesančná a neobaroková ornamentika. Hotel je dvojposchodový a je prepojený chodbou s kúpeľným domom - Balneoterapiou.
Hotel Ozón***

Hotel Ozón***

Hotel Ozón je svojou lôžkovou kapacitou najväčším ubytovacím zariadením v Bardejovských kúpeľoch. Hotel bol postavený v roku 1976. Liečebný dom sa nachádza priamo v centre Bardejovských kúpeľov, v príjemnom prostredí kúpeľného parku pri prameňoch minerálnych vôd. Rozsahom svojich služieb uspokojí Hotel Ozón aj náročných návštevníkov. Klienti majú možnosť absolvovať liečebné a relaxačné služby. Z Bardejovských kúpeľov je možné navštíviť aj nemenej zaujímavé okolie.

© kupele.bardejovske.info

NAJ.sk
TOPlistHotely

Pobyty

Akciové pobyty