4 tipy, kam sa ísť kúpať v okolí Bardejova

Bardejovské Kúpele ponúkajú bohaté možnosti na kúpanie nielen ubytovaným klientom, ale aj širokej verejnosti. Relax vo wellness centre v hoteli Ozón či na letnom kúpalisku v areáli Bardejovských Kúpeľov ale nie sú jedinou možnosťou na letné osvieženie v regióne. Vybrali sme pre vás 4 tipy, kam sa ísť kúpať v okolí Bardejova a užiť si letné osvieženie pri vode.

Letné kúpalisko BŠK Bardejov

  • priamo v Bardejove

V areáli BŠK v Bardejove nájdete príjemné letné kúpalisko s teplotou vody do 29 °C. Bardejovské letné kúpalisko ponúka 2 bazény, občerstvenie, minigol či plážové ihrisko.

Krytá plaváreň Bardejov

priamo v Bardejove

Krytá plaváreň v Bardejove predstavuje výbornú voľbu, kam sa ísť kúpať za akéhokoľvek počasia. Okrem plaveckého bazéna s teplotou vody  27 °C, tu nájdete aj vírivku pre 10 osôb, soľnú jaskyňu, sauny či maséra.

Prírodné kúpalisko Makovica Nižná Polianka

  • 17 km od Bardejova

Prírodné kúpalisko Makovica vzniklo pôvodne ako protipožiarna nádrž. Na kúpanie sa využíva od roku 2000. Teplota vody na kúpalisku v letných mesiacoch dosahuje 27 °C.

Aquaruthenia Svidník

  • 34 km od Bardejova

Trochu ďalej od Bardejova nájdete aquapark vo Svidníku. Navštevuje ho aj zahraničná klienta. Tešiť sa tu môžete na 9 bazénov, s teplotou vody do 35 °C. K dispozícií sú aj wellness služby a atrakcie pre deti.

Možností, kam sa ísť kúpať v okolí Bardejova, je mnoho. Či už sa rozhodnete pre pobyt v Bardejovských Kúpeľoch, alebo navštívite niektoré z ďalších kúpalísk v okolí Bardejova, núdzu o relax pri vode mať v tomto prekrásnom regióne určite nebudete.

Scroll to Top