Bardejovské Kúpele – Oáza pokoja a oddychu pre všetky vekové kategórie

Hoci mnohí majú kúpele zafixované ako zariadenia, kde chodia starší a chorí ľudia, už dávno to nie je jediná klientela kúpeľov. Kúpeľný pobyt má čo ponúknuť ľuďom v každom veku. A toho, že by ste sa v kúpeľoch nudili, sa rozhodne báť netreba. Výborným príkladom sú Bardejovské Kúpele, ktoré ponúkajú pestré možnosti trávenia voľného času. Aj keď sa prezývajú Oáza pokoja a oddychu, k správnemu kúpeľnému oddychu tu patrí aj množstvo zábavy pre všetky vekové kategórie.

Týždenný pobyt v hoteli Alexander očarí aj mladšie ročníky

Hotel Alexander patrí medzi najobľúbenejšie hotely v Bardejovských Kúpeľoch medzi samoplatcami. Vďaka bohatej ponuke kvalitných služieb a pestrých možností trávenia voľného času si práve tento hotel volí pre svoj pobyt v kúpeľoch aj mladšia klientela. 

Či už sa rozhodnete vyskúšať si hotel vďaka relaxačnému pobytu, alebo si doprajete množstvo rozmaznávania v rámci kúpeľného pobytu, čaká na vás príjemná atmosféra a dokonalý reset tela aj mysle. A tak vám aj týždňový kúpeľný pobyt utečie rýchlo ako voda. Neveríte? Vybrali sme pre vás možnosti, ako si spestriť poobedia a večery po procedúrach aj bez toho, aby ste museli opustiť areál kúpeľov, či dokonca hotel. 

Relax v hotelovom wellness

Počas pobytu v hoteli Alexander máte neobmedzený vstup do hotelového wellness. To je otvorené každý deň okrem pondelka od 9:00 do 20:30. V pondelok je wellness dostupné od 12:00. 

Vo wellness v hoteli Alexander na vás čaká fitness, whirlpool, fínska a parná sauna, ochladzovací bazén, prívalová sprcha, tropická a masážna sprcha, tepidárium. Doplatiť si môžete aj masáž.

Zábava pri spoločenských hrách 

Na prízení hotela nájdete tzv. Club, kde sa môžete zabaviť pri spoločenských hrách, oddýchnuť pri dobrej knihe, či vybaviť súkromné záležitosti v odhlučnenej časti. 

Club je k dispozícii všetkým klientom aj návštevníkom hotela denne od 9:00 do 20:30. Zahrať si tu môžete biliard, stolný futbal, obrý šach, Dostihy a sázky či iné spoločenské hry. K dispozícii je aj detský kútik. Čas v Clube si môžete spríjemniť aj akýmkoľvek nápojom z ponuky hotelového baru, ktorý vám obsluha donesie priamo do Club-u. 

Výlet na Kubu 

Na prvom poschodí hotela Alexander smerom k spojovacej chodbe s hotelom Ozón sa okrem kongresových miestností nachádza aj tzv. Smoking room. Ide o špeciálny bar, kde si môžete v štýlovom prostredí vychutnať cigary či kvalitný rum a koňak.

Pravá východňárska zábava 

Hoci priamo hotel Alexander neorganizuje žiadne tanečné večery, v areáli Bardejovských Kúpeľov si ich môžete užiť hneď niekoľko. Legendárne bardejovské tanečné zábavy sa konajú každý večer v tzv. “Dupkárni”, čo je Kúpeľná Dvorana, ktorú nájdete hneď vyše hotela. 

Od štvrtka do nedele sa konajú tanečné zábavy v čase od 19:00 do 22:30 v kaviarni Sisi v hoteli Ozón. Ten je s hotelom Alexander spojený krytou chodbou, vďaka čomu sa sem dostanete bez problémov aj v prípade nepriaznivého počasia.

Počas hlavnej sezóny zvyknú tanečné zábavy organizovať aj ďalšie prevádzky nachádzajúce sa v areáli kúpeľov. 

Filmový večer 

Pár metrov od hotela nájdete aj Kino Žriedlo. Toto menšie kino premieta každý deň minimálne jeden film. Taktiež sa tu pravidelne konajú rôzne koncerty či iné kultúrne podujatia. Vstupenky do kina si môžete kúpiť online, v informačnom centre alebo priamo v pokladni kina 60 minút pred začiatkom premietania.

Aktuálny program je dostupný na recepcii hotela alebo oficiálnej webovej stránke kina

Lebo jedno wellness by bolo málo 

V závislosti od konkrétneho pobytu, je v cene okrem vstupu do hotelového wellness aj jeden alebo viac dvojhodinových vstupov do Vodného sveta vo Wellness Spa v hoteli Ozón. Toto wellness je ešte väčšie ako wellness v hoteli Alexander. K dispozícii tu je relaxačný, kľudový a detský bazén. Wellness v hoteli Ozón je otvorené každý deň od 11:00 do 21:00. 

Pobyt v hoteli Alexander v sebe spája kúpeľné rozmaznávanie a zábavu. V cene relaxačných aj liečebných pobytov je vždy zahrnutých množstvo benefitov tak, aby mali klienti postarané o zábavu každý deň. Kvalitné kúpeľné služby si tak vďaka tomuto hotelu užije v Bardejovských Kúpeľoch každá veková kategória.

Scroll to Top