Herkules – najsilnejší prameň alebo špecialisti na Bardejovské Kúpele?

Silu liečivého prameňa Herkules (najsilnejšieho z bardejovských prameňov) vyskúšal asi každý návštevník Bardejovských Kúpeľov. No poznáte silu Herkulesa – cestovnej kancelárie z Bardejovských Kúpeľov, ktorú môžeme právom označiť za jedného z najväčších špecialistov na Bardejovské Kúpele?

20 rokov skúseností

Cestovná kancelária Herkules vznikla v apríli 2000. Sídli v Bardejovských Kúpeľoch, na začiatku ich areálu v budove Kina Žriedlo. Herkules sa zameriava na dovolenku na Slovensku v rôznych podobách – v  kúpeľoch, wellness aj na horách.

Od svojho vzniku spoločnosť získala viac ako 100 000 spokojných klientov a to nielen zo Slovenska, ale z celého sveta.

Turistická informačná kancelária v Bardejovských Kúpeľoch

Ako už sídlo a názov cestovnej kancelárie Herkules napovedajú, práve Bardejovské Kúpele môžeme považovať za jedného z najväčších lákadiel cestovnej kancelárie. To je aj hlavný dôvod, prečo sa spoločnosť podiela na prevádzke portálu bardejovske-kupele.sk – stránky Turisticko informačnej kancelérie v Bardejovských Kúpeľoch.

Hlavným cieľom webovej stránky je poskytnúť návštevníkom Bardejovských Kúpeľov prehľadné informácie o službách. Nájdete tu informácie o liečbe v Bardejovských Kúpeľoch aj aktuálne novinky z diania v kúpeľoch a ich okolí.

Kontakt

Turistická informačná kancelária – BARDEJOVSKÉ KÚPELE
info@bardejovske-kupele.sk
0948 720 226

Scroll to Top