Ubytovanie v Bardejovských Kúpeľoch

Bardejovské Kúpele ponúkajú viaceré štandardy ubytovania, od jednoduchých viliek, cez liečebné domy, až po moderný 4 hviezdičkový kúpeľný hotel. Vybrať si môžete zo 4 hlavných ubytovacích zariadení – Hotel Alexander, Hotel Ozón, Hotel Astória, Liečebný dom Alžbeta, a ich menších depandance. Pre návštevníkov kúpeľov sú k dispozícii okrem liečebných procedúr aj wellness centrá v hoteli Alexander alebo v hoteli Ozón.

liecebny-dom-alzbeta

Liečebný dom Alžbeta*** 

Liečebný dom Alžbeta predstavuje novo zrekonštruovanú historickú budovu. S ostatnými hlavnými objektmi kúpeľov je prepojený prostredníctvom spojovacích chodieb. Ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách a apartmánoch. Liečebný dom je vybavený výťahom.  Balkón je k dispozícii len v apartmánoch.

hotel-ozon-bardejov

Hotel Ozón***

Hotel Ozón je najväčšie ubytovacie zariadenie Bardejovských Kúpeľov. Budova hotela má 5 poschodí a je vybavená výťahom. Hostia majú na výber jednoposteľové a dvojposteľové izby aj apartmány. Skoro všetky izby majú balkón. S ostatnými hlavnými objektmi kúpeľov spájajú hotel kryté chodby.

hotel-astoria

Hotel Astória***

Historický hotel Astória predstavuje dominantu Bardejovských Kúpeľov. Budova hotela bola postavená v roku 1898 a postupne prešla rekonštrukciou. Ubytovanie je možné v jednolôžkových aj dvojlôžkových izbách a apartmánoch. S ostatnými hlavnými objektmi ho taktiež spájajú prepojovacie chodby.

hotel-alexander-bardejovske-kupele

Hotel Alexander****

Hotel Alexander je novozrekonštruovaný moderný kúpeľný a kongresový hotel. Celková kapacita hotela je 70 dvojlôžkových izieb a 5 apartmánov. S ostatnými hlavnými objektmi ho spájajú prepojovacie chodby. Hotel disponuje aj vlastným wellness centrom.

penzion-frantisek

Penzión František**+

Penzión František ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Nachádza sa v pokojnom prostredí približne 350 metrov od centra kúpeľov. Väčšina izieb má k dispozícii balkón. Budova penziónu je dvojposchodová bez výťahu. Stravovanie je podávané v hoteli Astória.

vila-diana-bardejov

Diana **+

Diana je menšia vilka, ktorá sa nachádza za hotelom Ozón. Vila ponúka ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách. Celkova kapacita vily je 15 lôžok. Stravovanie pre klientov ubytovaných vo vile Diana je podávané v hoteli Ozón.

vila-fontana-bardejovske-kupele

Fontána **+

Vila Fontána sa nachádza priamo v centre kúpeľov v blízkosti katolíckeho kostola. Ubytovať sa je možné v dvojlôžkových aj jednolôžkových izbách. Vila je kompletne zrekonštruovaná. Stravovanie je podávané v hoteli Ozón.

Bardejovské Kúpele ponúkajú ubytovanie v 4 hlavných ubytovacích zariadeniach a menších depandance jednotlivých hotelov a vilkách. Pozrieť všetky možnosti ubytovania.

Najobľúbenejšími hotelmi v Bardejovských Kúpeľoch sú historické objekty Astória a Alžbeta.

Rodiny s deťmi využívajú prevažne ubytovanie v hoteli Alexander, menších depandance hotelov alebo vo vilkách.

Dvojposteľové izby vhodné pre páry majú k dispozícii všetky hotely v Bardejovských Kúpeľoch. 

Bazén je k dispozícii v hoteli Alexander a hoteli Ozón. Pozrieť celé vybavenie wellness centier jednotlivých hotelov.

Scroll to Top