Laserové postcovidové pracovisko v Bardejovských Kúpeľoch

Jednou z noviniek pri liečbe ochorení spôsobených novým koronavírusom je aj liečba laserom. Ide o ojedinelé využitie špecializovaného lasera na účely liečby. Klienti Bardejovských Kúpeľov majú odteraz možnosť využiť služby nového laserového postcovidového pracoviska, ktoré je na Slovensku ojedinelé.

Liečba laserom pomáha predovšetkým pacientom, ktorí mali stredne ťažký až ťažký priebeh ochorenia COVID-19. MLS laseroterapia v kombinácii s magnetoterapiou lieči väzivové zmeny na pľúcach, tým, že laser bude pôsobiť cez kožu na určité partie pľúc. Napomáha tak k odzeniu bolestí, zápalov či opuchov, k rýchlejšiemu zotaveniu a má dlhodobý vplyv bez vedľajších účinkov. Liečba laserom je zahrnutá v postcovidových pobytoch, ktoré sú špeciálne prispôsobené pre klientov, ktorí prešli ochorením na nový koronavírus.

Nové laserové pracovisko sa nachádza v liečebnom dome Alžbeta.

Do Bardejovských Kúpeľov môžu prichádzať na pľúcnu indikáciu pacienti poisťovní, ale i samoplatcovia. Vďaka širokému spektru liečby rôznych ochorení sú Bardejovské Kúpele výbornou voľbou pre výber vášho pobytu.

Scroll to Top