Neodkladajte liečenie – Bardejovské Kúpele sú pre poistencov naďalej otvorené

Na cestovanie na kúpeľné pobyty odporúčané lekárom sa vzťahujú výnimky zo zákazu vychádzania a kúpele patria medzi zariadenia, ktoré môžu ostať za dodržania stanovených podmienok otvorené. To znamená, že všetci pacienti, ktorí majú schválený návrh na kúpele, či už v skupine A alebo v skupine B, môžu svoju liečbu absolvovať aj počas aktuálnych obmedzení v súlade s prísnymi bezpečnostnými nariadeniami.

Bardejovské Kúpele sa preto rozhodli vyjsť v ústrety všetkým klientom, ktorí sa rozhodnú absolvovať liečenie cez zdravotnú poisťovňu začiatkom roka 2021.

Okrem zodpovedných bezpečnostných opatrení zameraných na ochranu zdravia, čakajú na návštevníkov kúpeľov aj zvýhodnené ceny z doplatkov za kúpeľnú liečbu.

Otvorené sú všetky hlavné ubytovacie zariadenia – vila Fontána, liečebný dom Alžbeta, hotel Ozón, hotel Alexander.

Veľké zľavy z doplatkov do konca marca 2021

Vďaka zvýhodneným cenám si môže pacient zaradený v skupine A užiť svoj pobyt v jednolôžkovej izbe už od 3 eur za noc. Poplatky za ubytovanie klientov v skupine B začínajú už od 15 eur za noc (vila Fontána). Za tieto výhodné ceny na vás čaká ubytovanie v zrekonštruovaných izbách, raňajky vo forme bufetov, obedy a večere vo forme bufetov + šalátový bufet a nápoje a 7x za pobyt vstup do Wellness Spa. 

Kompletný prehľad zliav nájdete tu. Aktuálna zvýhodenená ponuka Bardejovských Kúpeľov pre klientov zdravotných poisťovní je platná do 31.3.2021.

zdroj: facebooková stránka Bardejovských Kúpeľov

Scroll to Top