Služby pre návštevníkov Bardejovských Kúpeľov

Mestská časť Bardejovské Kúpele ponúka návštevníkom kúpeľov aj domácim obyvateľom základné služby. Nájdeme tu viacero obchodov, reštaurácie, bary, kaviarne, zdravotnícke ambulancie, lekáreň, poštu, farské služby aj bankomat.

Pošta 

Adresa

Pošta Bardejovské Kúpele

Bardejovské Kúpele č. 2781

086 31 Bardejov-Bardejovské Kúpele

Otváracie hodiny

Pošta v Bardejovských Kúpeľoch je otvorená každý pracovný deň. Aktuálne otváracie hodiny pošty si môžete overiť na nasledujúcej webovej stránke.

sluzby-bardejovske-kupele

Bankomat

Priamo v Bardejovských Kúpeľoch sa nachádza 1 bankomat. Ide o bankomat Slovenskej sporiteľne. 

Adresa

Budova riaditeľstva 1992

085 03 Bardejov-Bardejovské Kúpele

Potraviny a obchody

Priamo v Bardejovských Kúpeľoch sa nachádza malý obchod s potravinami, ktorý je otvorený v doobedňajších hodinách. Okrem obchodu s potravinami sa v Bardejovských Kúpeľoch nachádzajú menšie obchody so suvenírmi a predajňa kúpeľných oblátok.

Ďalšie obchody s potravinami, aj veľké nákupné centrá, sa nachádzajú v meste Bardejov. Nákupná zóna v Bardejove je od centra Bardejovských Kúpeľov vzdialená približne 5 km. Priamo pred nákupnou zónou sa nachádza aj zastávka MHD, na ktorej stojí aj autobus, ktorý jazdí z kúpeľov.

Reštaurácie a bary

V Bardejovských Kúpeľoch sa nachádza množstvo reštaurácií a kaviarni. Niektoré patria priamo kúpeľom, ďalšie súkromným podnikateľom. Či už máte chuť na kvalitné jedlo, pizzu, kávu, pivo, zmrzlinu, alebo si len tak zatancovať pri dobrej hudbe, v Bardejovských Kúpeľoch si ľahko vyberiete reštauráciu či kaviareň, ktorá presne splní vaše požiadavky.

Vo viacerých kaviarniach sa každý deň koná pravá kúpeľná zábava. Za zábavou sa môžete vydať napríklad do Kúpeľnej Dvorany, Kaviarne Sisi, Reštaurácie Kryštál či Café Magnólia.

Kino

Priamo v areáli Bardejovských Kúpeľov sa nachádza aj kino. Ponuka kina zahŕňa najnovšie filmové hity. Premietanie prebieha denne.

Adresa

Kino Žriedlo

Bardejovské Kúpele 3504

086 31 Bardejovské Kúpele

Otváracie hodiny a vstupné

Aktuálny program kina, premietacie časy a vstupné na jednotlivé filmy nájdete na oficiálnej webovej stránke kina. Taktiež si tam môžete zakúpiť aj online vstupenky.

Zdravotné ambulancie a lekáreň

Lekárske ambulancie Bardejovské Kúpele

Okrem kúpeľných lekárov sídli v Bardejovských Kúpeľoch aj viacero odborných lekárov. Nájdete tu napríklad kardiologickú, neurologickú, internú, urologickú a ORL ambulanciu. Celý zoznam ambulancií aj s ich ordinačnými hodinami nájdete tu.

Adresa a otváracie hodiny lekárne

Bardejovské Kúpele 30

08631  Bardejov

Lekáreň v Bardejovských Kúpeľoch je otvorená v pracovné dni, zvyčajne od 8:00 do 16:00. Aktuálne otváracie hodiny lekárne si môžete overiť na nasledujúcej webovej stránke.

Taxi 

V meste Bardejov premáva viacero taxi služieb. Preprava je možná medzi mestom a Bardejovskými Kúpeľmi, ale aj v širšom okolí. Ceny jednotlivých taxislužieb sa môžu jemne líšiť. 

Zoznam všetkých taxislužieb aj s ich kontaktnými údajmi nájdete na nasledujúcej stránke

Áno, v Bardejove funguje viacero taxislužieb. Kontakty na taxislužby.

Áno, v meste Bardejov sa nachádza nemocnica. Priamo v Bardejovských Kúpeľoch sa nachádza viacero lekárskych ambulancii.

V Bardejovských Kúpeľoch sa nachádza množstvo reštaurácii či už prevádzkovaných priamo kúpeľmi alebo súkromnými podnikateľmi. Obľúbená je napríklad reštaurácia v hoteli Alexander.

V Bardejovských Kúpeľoch sa koná každý deň pravá kúpeľná zábava hneď vo viacerých kaviarniach. Zistiť viac.

Scroll to Top