Preskúmajte okolie Bardejovských Kúpeľov, Bardejova a Svidníka so zábavnou hrou Geofun

Oblastná organizácia cestovného ruchu “ŠARIŠ – Bardejov pripravila novinku pre návštevníkov regiónu – zábavnú mobilnú hru Geofun. Aktuálne sú už v aplikácii dostupné 2 hry – okolie Bardejova a okolie Svidníka. V blízkej dobe budú pripravené ešte ďalšie 2 hry – Bardejovské Kúpele a druhá hra v Bardejove. 

Zábava aj sprievodca v jednom 

Princíp výletných hier dostupných prostredníctvom aplikácie Geofun je jednoduchý – absolvovanie určenej trasy a splnenie stanovených úloh. Každá hrá má originálny scenár a trvá jednu až dve hodiny. Hry prinášajú originálne príbehy, pričom ich aktérmi sú samotní hráči. Hra funguje na podobnom princípe ako geocaching, avšak odmenou nie je nájdenie konkrétneho miesta. 

Aplikáciu Geofun si môžete stiahnuť pre Android aj iOS alebo si môžete hry zahrať prostredníctvom internetového prehliadača. 

Zatúlajte sa so Sisi či nájdite Dračie mince

Každá z Geofun hier má svoj vlastný príbeh a vlastné úlohy. V rámci hry v Bardejove napríklad spoznáte mesto pred rekonštrukciou hradieb a spoločne s Jakubkom sa budete snažiť odhaliť tajomstvo Dračích mincí. Zároveň na vás čaká aj logická hádanka, ktorá vám pomôže odhaliť cestu priamo k ukrytému pokladu. 

V Bardejovských Kúpeľoch sa v rámci hry prenesiete do obdobia, keď v nich prebývala slávna cisárovná Sisi. Vo Svidníku budete spolu s miestnym lekárom pomáhať obyvateľom Svidníka v období po II. svetovej vojne. 

Geofun Bardejovské Kúpele

Jednotlivé hry sú pripravené tak, aby zaujali všetky vekové kategórie a zároveň zaviedli hráčov na zaujímavé miesta. Prostredníctvom hier sa navyše môžete zapojiť aj do súťaží o rôzne ceny (pobyty, voľné lístky a podobne). 

Bardejovské Kúpele ponúkajú množstvo zábavy pre malých aj veľkých návštevníkov. Vydajte sa na rodinný pobyt do Bardejovských Kúpeľov a užite si množstvo zábavy v bazénoch, skanzene či pri potulkách v okolí so zábavnou hrou Geofun.

zdroj: www.visitbardejov.sk

Scroll to Top