Užite si obľúbené Bardejovské kúpeľné dni už budúci víkend

Obľúbené podujatie v Bardejovských Kúpeľoch, ktoré každý rok priláka do kúpeľov množstvo hostí, sa tento rok uskutoční 14.8.2021. Ide o prvé väčšie podujatie organizované Bardejovskými Kúpeľmi pre širokú verejnosť za posledný rok. Celé podujatie potrvá od 10.00 do 21.30 hod.

Hlavnou hviezdou hudobného podujatia bude Otto Weiter

V rámci kúpeľných dní na vás čaká pred Kúpeľnou Dvoranou ulička remesiel a bohatý sprievodný hudobný program. Ako informovala ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov, a.s., Tamara Šatanková, vstup na podujatie je zdarma a nie je podmienený žiadnymi opatreniami. 

Tešiť sa môžete na BOBORLAND, folklórne skupiny Tarnavčan a Dubinčan, flamengo gitarová show Duo Farsa, Mariána Bukovského so saxofónom a orchestrom. Súčasťou podujatia bude aj interaktívna zábavná show pre deti aj dospelých a rôzne atrakcie. 

Na návštevníkov Bardejovských Kúpeľov čakajú tento rok aj ďalšie podujatia

Keďže Bardejovské Kúpele sa aktuálne nachádzajú v zelenej farbe, čo umožňuje aj organizáciu spoločenských podujatí, návštevníci kúpeľov sa do konca hlavnej sezóny môžu tešiť aj na ďalšie obľúbené podujatia: 

22.8.2021 18. ALŽBETÍNSKY DEŇ /nedeľa/

28.8.2021 BARDEJOVSKÁ HELIGÓNKA /sobota/

5.9.2021 KÚPEĽNÁ DYCHOVKA spojená s ochutnávkou pív /nedeľa/

2.10.2021 VÍNNY FESTIVAL /sobota/

Pozor, pobyty počas jednotlivých podujatí sa vždy rýchlo vypredávajú. Rezervujte si svoj pobyt v Bardejovských Kúpeľoch na vybrané podujatie radšej s dostatočným predstihom.

Scroll to Top