Víkend v znamení Bardejovských kúpeľných dní

Bardejovské kúpeľné dni 2022 prinášajú rôzne hudobné skupiny. Pripravený je aj bohatý sprievodný program. Tešiť sa na zaujímavý kultúrny program v Bardejovských Kúpeľoch môžete už tento víkend, sobotu 9. a nedeľu 10.7.

Bardejovské kúpeľné dni 2022 – po vynútenej prestávne späť v plnej kráse

Po dvojročnej prestávne (v roku 2020 sa Bardejovské kúpeľné dni neuskutočnili, 2021 ich nahradilo jednodňové podujatie) sa môžeme tešiť na Bardejovské kúpeľné dni tak, ako ich poznáme z minulosti. Kultúrny program sa uskutoční v areáli Kúpeľnej Dvorany každý deň v čase od 15:00 do 21:30.

Tešiť sa môžete na vystúpenie Starmanie, Old Star Bardejov či slovenského Lujza Amstronga.

Bardejovské kúpeľné dni 2022 – program, zdroj: Bardejovské Kúpele

Na deti čaká pestrý animačný program pre deti, trampolína, nafukovací hrad či elektronické autíčka. Chýbať nebude ani obľúbená ulička remesiel, v ktorej predstaví svoju tvorbu približne 40 ľudových remeselníkov.

Bardejovské Kúpele žijú kultúrou počas celého leta

V Bardejovských Kúpeľoch to žije kultúrou počas celého leta. Dôlazom sú nielen pravidelné tanečné zábavy a zaujímavé kultúrne podujatia, ale aj obľúbené promenádne koncerty, ktoré vám spríjemnia pobyt v Bardejovských Kúpeľoch, každý deň okrem pondelka, dopoludni od 11:00 do 12:00 a popoludní v čase 16:30 až 18:00. Vstup na všetky koncerty je bezplatný. Vychutnať si oddych pri dychovej hudbe môžete na pódiu pri Kúpeľnej kolonáde.

Letná sezóna v Bardejvoských Kúpeľoch je plná bohatého programu a zaujímavých kultúrnych podujatí. Záujem o relaxačné pobyty v Bardejoských Kúpeľoch je preto v tomto období naozaj obrovský.

Scroll to Top