Vynovené kúpalisko v Bardejovských Kúpeľoch otvorí svoje brány už 1. júla

Kúpalisko s vyhrievavou vodou v Bardejovských Kúpeľoch patrí počas leta medzi najvyhľadávanejšie kúpaliská v regióne. Tohtoročná prevádzka kúpaliska, na ktorú sa mimochodom kúpalisko pripravilo aj rekonštrukciou, začne v prvý deň letných prázdnin.

Novinky na kúpalisku v Bardejovských Kúpeľoch

Hoci kúpalisko v Bardejovských Kúpeľoch nie je napúšťané priamo liečivou vodou, návštevníci si tu môžu vychutnať relax v príjemne vyhrievanej vode. Na kúpalisku sa nachádzajú 2 bazény, ktoré tento rok prešli kompletnou výmenou fólie. Cieľom rekonštrukcie je skvalitnenie poskytovaných služieb a spríjemnenie kúpania. Letná sezóna 2022 na kúpalisku štartuje už 1.7. Kúpalisko bude v prevádzke počas celých letných prázdniny, to znamená do konca augusta.

Beplatné parkovanie aj animačný program

Parkovisko sa nenachádza priamo pri areáli kúpaliska, ale je potrebné zaparkovať na záchytnom parkovisku kúpeľov a prejsť na kúpalisko pešo. Dobrou správou však je, že všetci návštevníci kúpaliska môžu parkovisko využívať bezplatne. Pri odchode z kúpaliska si stačí nechať zvalidovať parkovací lístok a následne opustiť parkovisko do 30 minút.

Ďalšou obľúbenou službou kúpaliska je animačný program pre deti. K dispozícií je počas vybraných víkendov. A aby tých dobrých správ nebolo dosť, bezplatný vstup na kúpalisko je k dispozícií aj ako súčasť balíčka pri vybraných letných pobytoch v Bardejovských Kúpeľoch.

Scroll to Top