Dni zdravia 2022 Bardejovské Kúpele

V priestoroch krásnej bardejovskej kolonády sa v dňoch 12. až 13. mája uskutoční podujatie s názvom Dni zdravia. V rámci tohto podujatia čakajú na návštevníkov kúpeľov rôzne bezplatné zdravotné analýzy.

Program podujatia

Dni zdravia v Bardejovských Kúpeľoch organizuje Slovenská spoločnosť praktickej obezitológie (SSPO) v spolupráci s kúpeľmi, zdravotnými poisťovňami, mestom a ďalšími inštitúciami.

V rámci podujatia si môžete nechať skontrolovať hladinu cholesterolu, krvný tlak, pulz a glykémiu. Zdravotné analýzy budú dostupné v doobednajších hodinách od 9:00 do 10:00 a poobede od 13:00 do 17:00. Všetky zdravotné analýzy môžete absolvovať bezplatne.

Výsledky či iné problémy vám následne skonzultuje lekár alebo ďalší zdravotnícki pracovníci. Okrem zdravotných analýz je pripravená aj ochutnávka ovocných štiav s bylinkami od muštárne Velopolie a prezentácia produktov spoločnosti myGrennway.

Dni zdravia plagát, zdroj: facebook Bardejovské Kúpele

Za zdravím do Bardejovských Kúpeľov nielen počas Dní zdravia

Bardejovské Kúpele sú známe svojimi liečivými prameňmi a pokojným prírodným prostredím, ktoré pomáhajú zmierňovať príznaky rôznych zdravotných problémov. Pobyt v Bardejovských Kúpeľoch pomáha uľaviť od tráviacich problémov, prospieva cukrovkárom, ženám s gynekologickými problémami, ale zároveň aj prispieva k relaxácii a zvyšuje psychickú pohodu. Bardejovské Kúpele sú preto vyhľadávané širokou škálou návštevníkov – od starších až po najmladšie generácie.

Kúpele navyše pravidelne organizujú rôzny sprievodný program, ako napríklad aktuálne Dni zdravia, či tanečné zábavy, ktoré patria medzi najvychýrenejšie kúpeľné zábavy na Slovensku. Nudiť sa v Bardejvoských Kúpeľoch teda rozhodne nebudete. Veď vyskúšajte sami.

Scroll to Top