Termálne kúpalisko Bardejovské Kúpele

Termálne kúpalisko je umiestnené na severnom okraji Bardejovských Kúpeľov. Areál kúpaliska sa nachádza v susedstve lesa, v príjemnom, prírodnom prostredí. Ide o menšie kúpalisko s celkovou kapacitou 850 návštevníkov. Voda v bazénoch je vyhrievaná. Letné kúpalisko je v prevádzke, v závislosti od počasia, približne od mája do septembra.

V priestoroch kúpaliska sa každoročne začiatkom júna koná podujatie s názvom Otvorenie kúpeľnej sezóny. Ide o slávnostné podujatie určené pre pozvaných hostí, zamestnancov kúpeľov a limitovaný počet kúpeľných hostí. Súčasťou sprievodného programu sú koncerty známych osobností, ohňostroj, vatra či tanečná zábava.

termalne-kupalisko-bardejovske-kupele

Typy bazénov kúpalisko Bardejovské Kúpele 

Na kúpalisku v Bardejovských Kúpeľoch sa nachádzajú 2 bazény. Bazén pre dospelých s rozmermi 33 x 15 m a hĺbkou 1,3 m a detský bazén s rozmermi 4 x 4 m a hĺbkou 0,8 m. Voda v bazénoch je vyhrievaná na teplotu 27 ºC.

Služby kúpaliska

V areáli kúpaliska sa nachádza bufet s posedením, skrinky na odkladanie vecí, sociálne zariadenie, sprchy, volejbalové ihrisko a letný altánok. Okolie bazénov je doplnené trávnikom ideálnym na oddych a slnenie.

Návštevníkom kúpaliska je k dispozícii centrálne záchytné parkovisko na začiatku kúpeľov. Pri predložení parkovacieho lístka v pokladni kúpaliska získajú návštevníci bezplatné parkovanie.

Otváracie hodiny a vstupné

Otváracie hodiny

Kúpalisko je otvorené cez letnú turistickú sezónu počas celého týždňa. Otváracie hodiny nájdete tu.

Cenník kúpaliska:

Výška vstupného na kúpalisko v Bardejovských Kúpeľoch je rozdielná pre klientov ubytovaných v kúpeľoch a pre ostatných návštevníkov. Vstupné sa ďalej delí podľa statusu (dospelí, deti, ZŤP či dôchodcovia). Celý cenník vstupného na Termálne kúpalisko v Bardejovských Kúpeľoch nájdete na oficiálnej stránke turistickej informačnej kancelárie.

Adresa a kontakt

Adresa: Bardejov – Bardejovské kúpele, 086 31

Telefón: +421 54 477 44 77

Email: info@bardejovske-kupele.sk

Web: http://www.kupele-bj.sk/sport_relax

Scroll to Top